Buradasınız : Haberler

'Sağlıksız çalışma koşulları iyileşsin' dedi sürgün yedi

'Sağlıksız çalışma koşulları iyileşsin' dedi sürgün yedi - Çalıştığı bir kamu kuruluşunda diş teknisyeni olarak çalışan işçi çalıştığı kuruluşun belli başlı noktalarda sağlığı tehdit eden koşulların olduğunu dile getirip iyileştirilmesini istedi. Bu öneriden rahatsız olan kuruluş diş teknisyenini çok uzak bir ile sürgün etti.

Çalıştığı bir kamu kuruluşunda diş teknisyeni olarak çalışan işçi çalıştığı kuruluşun belli başlı noktalarda sağlığı tehdit eden koşulların olduğunu dile getirip iyileştirilmesini istedi. Bu öneriden rahatsız olan kuruluş diş teknisyenini çok uzak bir ile sürgün etti.

Çalıştığı bir kamu kuruluşunda diş teknisyeni olarak çalışan işçi çalıştığı kuruluşun belli başlı noktalarda sağlığı tehdit eden koşulların olduğunu dile getirip iyileştirilmesini istedi. Bu öneriden rahatsız olan kuruluş diş teknisyenini çok uzak bir ile sürgün etti. Asıl komik olan şey ise daha sonra kuruluş işyerindeki sağlıksız ortamın ortadan kalkması için tadilat yapıp sağlıksız çalışma koşullarını yenileyerek ortadan kaldırdı.