Buradasınız : Haberler

Adana da ki 12 can 50 TL'lik ihmalkarlık yüzünden

Adana da ki 12 can 50 TL'lik ihmalkarlık yüzünden - 29 Kasım 2016 da Adananın Aladağ ilçesinde meydana gelen ve 12 kişinin hayatını kaybettiği facianın perde arkası aralanıyor. Yangının sebebi kaçak akım rölesinin olmamasından kaynaklanmış.

29 Kasım 2016 da Adananın Aladağ ilçesinde meydana gelen ve 12 kişinin hayatını kaybettiği facianın perde arkası aralanıyor. Yangının sebebi kaçak akım rölesinin olmamasından kaynaklanmış.

29 Kasım 2016 da Adananın Aladağ ilçesinde meydana gelen ve 12 kişinin hayatını kaybettiği facianın perde arkası aralanıyor. Yangının sebebi kaçak akım rölesinin olmamasından kaynaklanmış. İş Güvenliğinin adete umursanmadığı yurtta ihmalkarlıklarla dolu insan hayatının umursanmadığı tablolar bir bir ortaya çıkıyor. Yangın merdiveninin kapalı oluşu yangına müdahale edilememesi Acil çıkış kapılarını gösteren levhalar vs bir çok konu bizleri üzerken can yakıncı asıl bir konu ortaya çıktı. Yurdun elektrik panasonda olması gereken piyasa değeri 40 50 TL olan elektrik kaçağını engelleyen kaçak akım rölesinin olmaması sonucu yangın çıktığı açıklandı.