Buradasınız : Bilgi Havuzu

Talimatlar

 • yangin-talimati - Yangın Talimatında,ilk olarak yangın ve yanma terimlerinin tanımları yapılır.Yangınların sınıflandırılması ve hangi sınıf yangına ,hangi tip yangın söndürücü kullanılması gerektiğini gösteren tablo oluşturulur.

  Yangın Talimatı

  Yangın Talimatında,ilk olarak yangın ve yanma terimlerinin tanımları yapılır.Yangınların sınıflandırılması ve hangi sınıf yangına ,hangi tip yangın söndürücü kullanılması gerektiğini gösteren tablo oluşturulur.

 • depremde-talimati - Depremde Yapılması Gerekenler Talimatının Amacı, işletmede deprem sırasında ve sonrasında yapılması gerekenleri ,kuralları belirtmektir. Depremde Yapılması Gerekenler

  Depremde Talimatı

  Depremde Yapılması Gerekenler Talimatının Amacı, işletmede deprem sırasında ve sonrasında yapılması gerekenleri ,kuralları belirtmektir.

 • ilk-yarim-ve-kaza-sonrasi-talimati - İlkyardım Ve Kaza Sonrası Talimatının Amacı, tüm firma çalışanlarının İlk Yardım ve Kaza Sonrası uygulamaları bakımından bilinçlendirmek ve kişisel ilk yardım yollarını göstermektir.

  İlk Yarım ve Kaza Sonrası Talimatı

  İlkyardım Ve Kaza Sonrası Talimatının Amacı, tüm firma çalışanlarının İlk Yardım ve Kaza Sonrası uygulamaları bakımından bilinçlendirmek ve kişisel ilk yardım yollarını göstermektir.

 • is-guvenligi-ve-sagligi-talimati - İş Sağlığı ve Güvenliği Talimatının Amacı, işletmede çalışanlarının İş Güvenliği ve İş Kuralları bakımından bilinçlendirmek ve kişisel korunmanın yollarını göstermektir.Bu talimatta iş kazasının nedeni olan güvensiz hareketler ve güvensiz durumlar açıklanır ve iş kazasından sonra ne yapılması gerektiği hakkında bilgi verilir.

  İş Güvenliği ve Sağlığı Talimatı

  İş Sağlığı ve Güvenliği Talimatının Amacı, işletmede çalışanlarının İş Güvenliği ve İş Kuralları bakımından bilinçlendirmek ve kişisel korunmanın yollarını göstermektir.Bu talimatta iş kazasının nedeni olan güvensiz hareketler ve güvensiz durumlar açıklanır ve iş kazasından sonra ne yapılması gerektiği hakkında bilgi verilir.

 • risk-degerlendirme-talimati - Risk Değerlendirme Talimatının Amacı, işletme çalışanlarının işe geldiklerinde oldukları kadar sağlık bir şekilde çalışma yaşamlarını devam ettirmek ve olası kazaların hizmet süreçlerimize yapabileceği olumsuz maliyetleri ortadan kaldırabilmek için bu talimat oluşturulmuştur.Tehlike türleri ve çeşitleri yazılarak,buna uygun risk değerlendirme çeşidinin nasıl yapılacağı bu talimata yazılır. Risk Analizi Talimatı

  Risk Değerlendirme Talimatı

  Risk Değerlendirme Talimatının Amacı, işletme çalışanlarının işe geldiklerinde oldukları kadar sağlık bir şekilde çalışma yaşamlarını devam ettirmek ve olası kazaların hizmet süreçlerimize yapabileceği olumsuz maliyetleri ortadan kaldırabilmek için bu talimat oluşturulmuştur.Tehlike türleri ve çeşitleri yazılarak,buna uygun risk değerlendirme çeşidinin nasıl yapılacağı bu talimata yazılır.

 • yangin-sondurme-talimati - Yangın Söndürme Cihazları Kullanım Talimatının Amacı,yangın söndürme esnasında yangın tüpünün nasıl ve ne şekilde kullanılacağını belirtmektir.Doğru ve yanlış söndürme hareketleri karşılaştırılmalı olarak talimatta verilmiştir.

  Yangın Söndürme Talimatı

  Yangın Söndürme Cihazları Kullanım Talimatının Amacı,yangın söndürme esnasında yangın tüpünün nasıl ve ne şekilde kullanılacağını belirtmektir.Doğru ve yanlış söndürme hareketleri karşılaştırılmalı olarak talimatta verilmiştir.

 • zehirlenmelerde-yapilmasi-gerekenler-talimati - Zehirlenmelerde Yapılması Gerekenler Talimatının Amacı,zehirlenme olayının belirlenmesi ve bu olay sürecinde ve sonrasında nasıl hareket edileceğine dair işletme çalışanlarına bilgi vermektir.

  Zehirlenmelerde Yapılması Gerekenler Talimatı

  Zehirlenmelerde Yapılması Gerekenler Talimatının Amacı,zehirlenme olayının belirlenmesi ve bu olay sürecinde ve sonrasında nasıl hareket edileceğine dair işletme çalışanlarına bilgi vermektir.

 • elektrik-carpmalarinda-uygulanacak-talimati - Elektrik Çarpmasında Yapılması Gerekenler Talimatının Amacı,işletmede çalışanları elektrik çarpması durumunda ilkyardım amaçlı nasıl davranılması gerektiği hakkında bilgi vermektir.

  Elektrik Çarpmalarında Uygulanacak Talimatı

  Elektrik Çarpmasında Yapılması Gerekenler Talimatının Amacı,işletmede çalışanları elektrik çarpması durumunda ilkyardım amaçlı nasıl davranılması gerektiği hakkında bilgi vermektir.

 • yara-ve-yanik-talimati - Yanıklarda Yapılması Gerekenler Talimatının Amacı, işletmede çalışanlarda yanık oluşması durumunda ilkyardım amaçlı nasıl davranılması gerektiği hakkında bilgi vermektir.

  Yara ve Yanık Talimatı

  Yanıklarda Yapılması Gerekenler Talimatının Amacı, işletmede çalışanlarda yanık oluşması durumunda ilkyardım amaçlı nasıl davranılması gerektiği hakkında bilgi vermektir.